Pozovite nas:  +387 (0) 33 627 601

Oglas za prijem u radni odnos

on .


ENTEA d.o.o. Sarajevo, sa sjedištem u ulici Hifzi Bjelevca 82., Ilidža, BiH, je Društvo čija je osnovna djelatnost gradnja cesta i autocesta. Naše Društvo je naročito specijalizirano za poslove tunelogradnje u kojoj oblasti smo stekli zavidne reference. Kako je u proteklom periodu došlo do značajnog povećanja obima poslova, te angažmana našeg Društva na niz zahtjevnih projekata od kojih su neki od vitalnog društvenog i državnog značaja, ukazala se potreba za proširenjem našeg kolektiva i prijema novih zaposlenika u naš tim, pa je slijedom svega navedenog raspisan ovaj oglas na slijedeće pozicije, a kako slijedi:


Oglas za prijem u radni odnos

1. Rukovodilac gradilišta ( dipl.ing.građ./ing.građ. ili rudarstva )
2. Poslovođa u tunelogradnji ( građ. / rud. tehničar )
3. Električar ( VKV, KV Električar / elektromeh. / elektromon. / elektroinstal. )
4. Armirač ( VKV, KV armirač )
5. Tesar ( VKV, KV Tesar )
6. Skladištar ( SSS Mašinski, ekonomski tehničar )
7. Rukovalac građevinske i tunelske mehanizacije
8. Mehaničar građevinske mehanizacije ( meh. motora., automeh., autoelek.)
9. Vozač kamiona, kipera , labudice

Prijave sa biografijom možete dostaviti do 15.05.2016.  na e-mail: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.   , fax: 033/627-633 ili putem pošte na adresu:
ENTEA d.o.o. Sarajevo,
Hifzi Bjelevca 82
71 210 Ilidža -Sarajevo
Nepotpune i neblagovremene prijave neće se uzeti u razmatranje.
Trenutno se svi poslovi odvijaju u BiH, smještaj i ishrana su obezbjeđeni

Kontakt

 

  •   +387 33 627 601
  •   +387 33 627 633
  •   Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.
  •   Hifzi Bjelevca 82
  •   71210 Ilidža, Bosna i Hercegovina

Zaposlite se kod nas!